Wiadomosci

Auto powypadkowe – Niemcy

Stowarzyszenie Miedzynarodowych Rzeczoznawcow Techniki Samochodowej MOTOEXPERT zasięgiem swojej działalności obejmująca całe terytorium Polski, ale czlonkowie Stowarzyszenia (niemiecki rzeczoznawca samochodowy) dzialaja także na obszarze Niemiec, gdzie od lat zajmuja się profesjonalną wyceną aut powypadkowych. W związku ze zwiększona liczbą wypadków drogowych, jakim ulegają podróżujący po Niemczech Polacy coraz częściej wykonywane są również opinie aut powypadkowych poruszajacych się na polskich numerach rejestracyjnych.

Zgodnie z szerokim wachlarzem świadczonych usług rzeczoznawcy samochodowi Stowarzyszenia MOTOEXPERT wykonują m.in. niezależne (niezwiązane z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym – ani polskim ani zagranicznym) opinie techniczne aut powypadkowych uszkodzonych w wyniku wypadku w Niemczech, kosztorysy napraw powypadkowych uwzględniające niemieckie stawki roboczogodzinowe, kalkulacje szkód a także wyceny wartości aut powypadkowych.

Zlecając wykonanie niezależnej opinii technicznej po wypadku samochodowym na terenie Niemiec niezaleznemu rzeczoznawcy poszkodowany właściciel samochodu na polskich numerach rejestracyjnych może dużo zyskać. Przede wszystkim możliwe jest rozpoczęcie żmudnego procesu likwidacji szkody bezpośrednio po wypadku, jeszcze na terenie Niemiec, bez kosztownego, a przede wszystkim czasochłonnego transportowania uszkodzonego samochodu do Polski.

Można także w Niemczech otrzymać akceptowaną przez wszystkie polskie i zagraniczne Towarzystwa Ubezpieczeniowe opinię techniczna na temat powstałych uszkodzeń, która dzięki długoletniemu doświadczeniu niemieckich rzeczoznawców nalezacych do Stowarzyszenia MOTOEXPERT zostanie wykonana w sposób fachowy i będzie zgodna ze stanem faktycznym, ponieważ oględziny uszkodzeń auta powypadkowego są zawsze dokonywane z niezmierną starannością i ukierunkowaniem na dobro klienta.

Warto więc, aby zaoszczędzić czas po wypadku samochodowym na terenie Niemiec, zwrócić się o pomoc do rzeczoznawców samochodowych Stowarzyszenia MOTOEXPERT dzięki których doświadczeniu i szerokim znajomościom na rynku można otrzymać potrzebne wsparcie przy likwidacji szkody auta powypadkowego.

W razie konieczności mozliwa będzie także pomoc ze strony polskojęzycznego, niemieckiego adwokata, a przede wszystkim wykonanie niezależnej, dokładnie wykonanej opinii technicznej dotyczacej uszkodzonego auta powypadkowego zgodną z niemieckimi standardami i uwzględniającej niemieckie stawki, które są znacznie korzystniejsze od polskich. Opinia ta stanie się wówczas podstawą do wypłaty możliwie najwyższego odszkodowania za uszkodzenia auta powypadkowego powstałe wskutek wypadku na terenie Niemiec.

Niezależni rzeczoznawcy samochodowi Stowarzyszenia Miedzynarodowych Rzeczoznawcow Techniki Samochodowej MOTOEXPERT to fachowa pomoc i wsparcie dla Polaków poszkodowanych w wypadkach samochodowych na terenie Niemiec.