O Rzeczoznawcy

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY WARSZAWA

Profesjonalizm i najwyższa jakość usług na terenie Mazowasza!

Regionalny rzeczoznawca samochodowy Warszawa – Paweł Wąsak to ekspert, który na terenie Warszawy i okolicach oferuje szeroki zakres usług rzeczoznawczych oraz najwyższą jakość świadczonych przez niego usług. Każdy z wymienionych rzeczoznawców techniki samochodowej w Warszawie jest członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT i świadczy na rzecz Klientów organizacji niezależne usługi z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego.

Rzeczoznawca samochodowy – Warszawa – woj.mazowieckie

Zakres uslug rzeczoznawców samochodowych Warszawa obejmuje między innymi:

– wykonywanie kompleksowych opinii technicznych po wypadkach komunikacyjnych

– sporzadzenie kosztorysów naprawy samochodów

– wycenę wartosci samochodu

– wycenę wraku / pozostałości pojazdu powypadkowego

– analizę i weryfikację jakości naprawy pojazdu

– oględziny pojazdów powypadkowych, używanych, uszkodzonych

– konsultacje techniczne

Ekspert samochodowy z Warszawy

Rzeczoznawca samochodowy Warszawa – Paweł Wąsak jest ekspertem techniki samochodowej, który oferowane usługi wykonuje przede wszystkim na terenie stolicy (Warszawa) i najbliższych okolicach – m.in. Otwock, Mińsk Mazowiecki, Sochaczew, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki.

Rzeczoznawca techniki samochodowej z Warszawy, zachowujac wszelkie obowiazujace normy i wysokie standardy europejskie udziela pomocy technicznej przede wszystkim osobom poszkodowanym materialnie m.in. w wyniku kolizji lub wypadku samochodowego na terenie kraju lub  za granicą , np. w Niemczech.

Dysponując obszerną wiedzą specjalistyczną i stale doskonaląc swoje kompetencje rzeczoznawcy samochodowi Warszawa wykonują na rzecz swych Klientów w pełni niezależne i obiektywne ekspertyzy techniczne, a ich wysokie zaangażowanie jest gwarancją jakości i fachowości wykonywanych usług.

Rzeczoznawca motoryzacyjny Warszawa – Autoekspert w Warszawie – Mazowsze